top of page

Mobil Uygulamalar

20180131_Play_Store_Logo.png
apple store.webp

Neden ISI24 Sıcaklık Takip Sistemini Tercih Etmelisiniz?

sıcaklık takip sistemi,ısı takip sistemi

Türkiye geneli aktif cihaz sayısı

Türkiye geneli aktif sensör sayısı

10.250

termometre sıcaklık takip sistemi

25.000

yerli_üretim.jpg

Türkiye geneli aktif kullanıcı sayısı

80.000

ISI24 sıcaklık takip sistemi sektörün en eski,ancak en yeni teknoloji sıcaklık ve nem takip sistemidir. Tamamen bünyemizde üretim yapılır ve yıllardır aşı ilaç takip etmenin de tecrübesine sahiptir.

GENİŞ GARANTİ KAPSAMI
GENİŞ RAPORLAMA
SON TEKNOLOJİ ÜRÜN

ISI24 sıcaklık takip sistemi donanım ve yazılım olarak tamamen DoruKan BT üretimidir.Ürünlerimizi geniş garanti kapsamımız dahilinde satın alırsınız.

ISI24 sıcaklık takip sistemi sayesinde takip ettiginiz lokasyonların sıcaklık ve nem verilerini genis raporlama seçeneklerimizle takip edebilir çıktılarını alabilirsiniz.

ISI24 sıcaklık takip sistemi ile takip ettiginiz lokasyonu son teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak takip edersiniz.

GENİŞ UYARI MEKANİZMASI

ISI24 sıcaklık takip sistemi takip ettiğiniz lokasyonda bir sıkıntı anında sizi her şekilde uyarır. (SMS,Mail ve Sesli Arama (IVR) ve görsel uyarı)

UZUN PİL ÖMRÜ
MÜŞTERİ ODAKLI

ISI24 sıcaklık takip sistemi ile her zaman güvendesiniz elektrik kesintisinde cihazınızın içindeki pil 20-24 saat sistemi destekleyecektir.Piliniz şarj edilebilir özelliktedir.Sürekli pil değiştirmek zorunda kalmazsınız.

ISI24 sıcaklık takip sistemi uzun süredir aşı ve ilaçlarınızı takip ettiği için sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde bilir ve en kısa sürede cevap verir.

sıcaklık takip sistemi,ısı takip sistemi

ISI24 DoruKan Bilgi Teknolojileri'nin Tescilli Markasıdır.

sıcaklık takip sistemi,ısı takip sistemi
bottom of page